Prisma Android İçin İndirilebilir

Uzun zamandan beri Prisma’nın Android işletim sisteminde yer alması beklenirken konuyla ilgili yapılan son açıklamada uygulamanın resmen sunulduğu belirtildi.

Prisma adı verilen uygulama özellikle ilk çıktığı günlerde büyük ilgi görmüştü. iOS işletim sistemine yönelik kurulan uygulama Android desteği alamazken yapılan son güncellemeler ile birlikte artık Google Play Store üzerinden de uygulamanın indirilebileceği ve Android işletim sistemlerinde kullanılabileceği belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde beta versiyonu olarak kullanıcıların Android'de uygulamayı denemesini sağlamaya çalışan yönetim yoğunluk nedeniyle bu uygulamadan vazgeçmiş ve uygulamanın direkt resmi sürüm ile yayınlanacağını belirtmişti. Aradan bir hafta gibi bir süre geçerken uygulamanın resmen Google Play Store'da yer aldığı açıklandı.

Fotoğrafların yağlıboya tablosu gibi bir görünüm elde etmesini sağlayan ve 36 farklı filtre ile fotoğrafların çok farklı halleri döndürülmesine imkan tanıyan uygulama, başarılı performansı sayesinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiş durumda. Şu anda Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir olan uygulama 2 mağazada da en çok indirilenler listesinde yer alıyor. Ayrıca yapılan fotoğrafların Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarında da hızlı bir şekilde paylaşabilmesi ve uygulamanın ek özellik içermesi pek çok kişinin uygulamayı kullanmasını teşvik ediyor.