Prisma'ya Video Efekt Özelliği Sonunda Geldi!

Dünya'da büyük beğeni alan popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, video düzenleme özelliği ile güncellendi.

Daha önceden fotoğraflarınıza vermiş olduğunuz efektleri, güncelleme sayesinde videolarınıza da verebileceksiniz. Şuan iOS ve Android platformunda bulunan Prisma uygulaması, bünyesinde barındırdığı sanatsal içerikli filtreleme ile değişik düzenleme yapma olanağı sunmuştu. Kısa bir süre içerisinde ilgi odağı olan uygulama, popüler olarak adını akıllara kazımayı başardı.

Öncesinde internet bağlantısı gerektiren uygulama, geçtiğimiz aylarda aldığı güncelleme ile bu sorundan kurtuldu. Hiçbir internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, video özellikli olarak sunulmasıyla büyük beğeni toplayacak gibi. Prisma video düzeneleme özelliği ilk etapta iOS'ta karşımıza gelecek. Yeilenen güncelleme ile keyifli filtre düzenlemesi yapabileceksiniz. Video sınırı olarak 15 saniye olarak kısıtlaması mevcut. Alınan tepkiler ve yorumlar dahilinde sürenin daha uzun olması söz konusu olabilir. İlk önceb kullanıcılarına sunulan video düzenleme özelliğinin Android platformuna ne zaman geleceği bilinmiyor.

Eğer Cihazlarınızda Prisma Uygulaması Yüklü Değilse Aşağıdaki Linklerden İndirme İşlemi Gerçekleştirebilirsiniz..

(Android) - Android için Prisma indir

(iOS) - iPhone ve iPad için Prisma indir


zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.