PS Store Türkiye'de Müthiş İndirim!

Steam'de indirime giren Black Friday'dan sonra PS Store'da indirime girdi. İşte PS Store'un indirimli oyunları...

Black Friday kapsamında birçok firma indirim fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Kara cuma akımına kapılan Sony, Türkiye PS Store'da büyük indirimler ile karşımıza çıkıyor. Battlefield 1, FIFA 17, Need for Speed, God of War 3: Remastered, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Watch_Dogs 2 gibi oyunlarda müthiş indirimler bulunuyor.

Xbox Live, PlayStation Store (PSN) ve Steam, çeşitli video oyunları için Black Friday (Kara Cuma) fırsatlarını açıkladı. Oyun sağlayıcıları % 75’e varan indirimlerin olacağı sözünü verdi. Hemen hemen her yerde olan yılın indirimli alışveriş çılgınlığında dijital perkendeciler; Target, Walmart, Best Buy ve Game Stop gibi ABD’nin en büyük mağazaları ile indirim rekabetine girmiş durumda.

PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita konsollarını kapsayan indirimlere aşağıdaki linke tıklayarak veya PlayStation sisteminizden PS Store'a girerek ulaşabilirsiniz.

PlayStation Black Friday İndirimleri

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.