Sade Arayüzüyle Yeni Paint Karşınızda!

Microsoft'un yenilediği paint, klasik görünümünden arınarak sadebir görünüme erişti. Böylelikle netlik kazanan bir tasarım sunuyor.

Sade Arayüzlü Paint'i Video Şeklinde İzlemek İsteyenler Aşağıdan İzleyebilir.

Windows 10 arayüzüne oldukça yaklaşan yeni Paint'te Layer, yani katman desteği hala bulunmayan yeni Paint'te de eğer çoklu katman desteği ile birşeyler yapmak isterseniz yine Photoshop gibi programlar gerekecek. Bunun dışında yazı ekleme, kesme, fırça ve kalem gibi detyalar barındıran yeni Paint, tasarım açısından oldukça rahat bir görünüm elde etmiş.

Yeni Paint, güncellemenin ardından dokunmatik ekran özelliği sunabilecek. Daha efektif ve güzel bir kullanım sunan Paint, 3D obje desteğini görünüşe göre HoloLens uyumu için almış. Buradan anlayacağımız gibi kısa bir süre içinde yeni Paint hayatımızda yer alacak gibi.

İşte Yeni Paint Görselleri

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.