Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018), Muazzam Ötesi Geliyor!

Samsung ve Apple cephesinde gelişmeler son hızla devam ediyor. Apple'a cevap niteliğinde gelecek Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018), sonsuz ekrana sahip olacak..

Tüm rakipler tarafından imrenilen bir imaja sahip olup ve bir zamanlar sektörün öncüsü olarak kabul görülen Apple'a Samsung'tan çok konuşulacak cevap geldi diyebiliriz.

Çerçevesiz ekran işini Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 ile taçlandıran Samsung, yeni model telefonları Galaxy A5 ve A7 (2018) ile gündemden düşmeyecek bir imaj çizmeye kararlı gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere Apple, çerçevesiz ekrana 999 $ fiyat etiketiyle şok eden iPhone X ile bu tasarıma geçebilmişti. Ancak Samsung'tan hamle gecikmeyecekmiş gibi görünüyor. Sızdırılan şemayı ele aldığımızda, telefonların amiral gemisi S8'e benzer bir tasarıma sahip olacak.

Her ne kadar kullanım kolaylığı açısından zorlayacak parmak izi sensörü kameranın alt bölümüne yerleştirilmiş olsa da, 2018 model Galaxy A serisi hem özellik bakımından hemde fiyatı ile kullanıcıların kalbini kazanacaktır.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.