Samsung Galaxy A9 2017'de Boy Gösterecek

Galaxy A9 çeşitli özellikleriyle 2017'de kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Peki bu cihazın özellikleri neler? Phone Arena sitesine göre gelmesi beklenen Galaxy A9 2017'de 4 GB'lık RAM kapasitesiyle geliyor. Bu yeni cihazda yonga setinin olması muhtemel olarak bekleniyor. 12 megapiksel arka kamera ve 5- megapikselön kamerasıyla bomba gibi geliyor.

Samsung'un daha önceki serilerinde olduğu gibi 2017 model Galaxy A3, A5 ve A7 telefonlarını doğrulamıştı. Bununla beraber SM-A520F, SM-A320F, SM-A720F seri numaralarının bulunduğu seri numaralar sırasıyla Geekbench de görülmüştü. Böylelikle Weibo üzerinden sızılan bilgilere göre, Güney Koreli şirket bu defa da Galaxy serisine ait cihazla tanıtıma hazırlanıyor. Cihazın SM-A9200 seri numarası ile tespit edildi. Samsung A9 2017'de kullanıcıları ile buluşacak.


zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.