Samsung Galaxy J7 (2017) Geliyor!

Samsung, gelecek yıl satışa sunmak için hazırladığı Galaxy J7 (2017) modelini Zauba'nın web sitesinde özellikleri ve fiyatıyla beraber yayınladı.

Galaxy J serisine tüm hızıyla çalışmalara devam ediyor. Tamamen orta-üst segmente hitap eden Samsung, bu yıl içerisinde J serisine ait, Galaxy J7'yi piyasada satışa sunmuştu. bugünlerde ise yeni srisi olan Galaxy J7 (2017) modeli kendisini gösterdi. SM-J727V kod adlı Galaxy J7 (2017) özellikleri ile adından uzun bir süre bahsedeceğe benziyor.

Peki Galaxy J7 (2017) Modelinin Özellikleri Ve Fiyatı Nasıl?

Samsung'un yeni serisinde Exynos yonga setine sahip olduğu söyleniyor. 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran, 13 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kamera, 3 GB RAM, 3.000 mAh kapasiteli bataryaya özellikleriyle gelmesi bekleniyor. Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile kutusundan çıkacak olan Galaxy J7 (2017) TouchWiz arayüzüyle gelecek.

Galaxy J7 (2017) Fiyatı
Zauba'da ortaya çıkan cihaz, 240 $ ile satışa sunulması bekleniyor. Doğru tanıtımın 2017 yılının ilk yarılarında gerçekleştireceğini düşünüyoruz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.