Samsung Galaxy Note 7'ye bir Darbe Amerika Başkanından Geldi!

Amerika Başkanı Barack Obama sağlık politikalarını eleştirenlere Galaxy Note 7'den bir örnek vererek alay etti...

Amerika'nın Başkanı olan Obama ülkelerinde sağlık politikalarına Obama Care ismini verdiği bir sistemle alışıyor. Sağlık alanında yapılacak değişikliklerden Obama Care izni olmadan birşey yapılamıyor. Fakat Amerika'lı vatandaşlar bu durumdan rahatsız oldukları için sürekli Obama Care politikasını eleştiriyorlar. Amerika Başkanı Barack Obama Care'i eleştirenler için şöyle bir açıklamada bulundu. Açıklamasında Samsung'un patlayan telefonu Galaxy Note 7'yi es geçmedi.

Barack Obama konuşmasında; "Akıllı telefonlar bile piyasaya sürüldüğünde bir takım hatalar ile geliyor. Bu hataları gidermek için güncellemeler yayınlanıyor. Hatta bir telefon modeli patlıyor ve yangın (Galaxy Note 7) çıkarıyor. Sağlığı olumsuz etkilemesine rağmen telefon kullanımını bırakmıyoruz. Obama Care de zaman içerisinde güncellenip daha iyi hizmetler sunacak." dedi.

Kaynaktan alınan bilgilere göre bu açıklamadan sonra salonda gülüşmeler yaşanmış. Amerika Başkanının bile buna değindi.

Bakalım Samsung'u yeni modelleri bu alaylardan kurtarabilecek mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.