Samsung Galaxy S5 İçin Marshmallow Sürümü!

Samsung güncelleme vermediği cihazlar için kolları sıvadı. İşte güncellemenin ayrıntıları..

Samsung, geride bıraktığı mini telefonlarından olan Galaxy S5 Mini'yi nihayet hatırladı. S5 Mini için Marshmallow güncellemesi dağıtıldı.

Samsung bildiğiniz üzere birkaç yeni modelinden sonra eski modellerini unutmaya yüz tutuyordu. Kullanıcılar da bu durumdan dert yakınıyordu. Ancak Samsung bu kez beklenmedik birşey yaptı. Samsung'un mini telefon kullanıcılarını mutlu edecek bir güncelleme ile karşımıza çıktı.

Samsung, arka planda tuttuğu telefonlarını düşünerek güncellemelere başladı. Rusya'da cihaz için güncellemenin dağıtımına başlatıldığını konuşuldu. Galaxy S5 mini için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtımı ile ilgili Duos versiyonu için 800 MB dosya boyutuna sahip olduğu belirtildi.

Diğer yandan güncellemenin tam olarak neler içerdiği hakkında tam olarak bilgi yok. Hangi ülkelerde ne zaman dağıtılacağı hakkında henüz bir bilgi aralıkta yok ancak elimize ulaşır ulaşmak sizlerle paylaşacağız.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.