Samsung Galaxy S8'in Aksesuarları!

Samsung'un 2017 yılında tanıtımını yapacağı yeni akıllı telefonu Galaxy S8'in aksesuarları sızdırıldı...

Bildiğiniz üzere Samsung amiral gemisi akıllı telefonları için bir sürü aksesuar tanıtması ile bilinmekte ve bu duruma Galaxy S8 de aynı olarak devam edecek. Samsung'un önümüzdeki yıl tanıtımını yapacağı Galaxy S8 için aksesuarların hazırlığını yapmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S8 ile resmi olarak gelmesi beklenen aksesuarlar sızdırıldı.

SamMobile sitesine göre Samsung Galaxy S8'in Clear Wiew kılıfları dahil olmak üzere LED View kılıf, S Wiew kılıf, Klavyeli kılıf ve pil ömrünü uzatan kılıflar gibi Galaxy S7 için yapılmış olan bütün aksesuarlar Galaxy S8'e hazırlanıyor. Ancak değişik olan ise 3.100 mAh ekstra pil ömrü sunan Galaxy S7 Backpack kılıfı Galaxy S8 için 2.600 mAh pil ömrünü sunacak. Samsung Galaxy S8 modeline özel bazı aksesuarları geliştirdi. Mesela Alcantra malzemesi ile kaplı bir kılıf olacak. Alcantra dediğimiz ürün deri gibi görünen ancak deri olmayan leke tutmayan suya dayanıklı süet deriye benzemektedir. Samsung Galaxy S8'in Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2017 kapsamında resmen tanıtılacak.

Siz Galaxy S8'in aksesuarlarını beğendiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.