Samsung Gazete İlanında Bile Özür Diledi!

Samsung Galaxy Note 7'nin yaşattığı mahcubiyeti gideremediği için tam sayfa özür diledi...

Teknoloji devi Samsung Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra bir türlü önünü göremedi. Teleonun patlaması ve satışının durdurulması bir yana kullanıcıların gözündeki yerini kaybedeb Samsun diğer yandan kaybetmiş olduğu milyarlarca dolar zararı bunlarda yetmezmiş gibi kullanıcılarını kaybederse daha büyük kayıplar verecek olan şirket yine özür diledi.

Samsung bütün dünyada özür diledi. Ancak ABD müşterilerini yeniden kazanabilmek için uğraşlaı devam ediyor. Samsung Amerika'nın New York Times, Wall Street Journal ve The Washington Post'u gibi büyük gazatede tam sayfa özür yayınladı. Kuzey Amerika Samsung Electronic, Başkanı ve CEO'su olan Gregory Lee'nin imzaladığı özür ilanında kalitenin ve güvenliğin herşeyden önce geleceğinin vaatinde bulunmuş.
İşte Samsung'un özür dilediği ilan.

Sizce Samsun ABD müşterilerini geri kazanabilecek mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.