Samsung Note Serisine Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Samsung Galaxy Note 7 krizinden sonra Note serisinin devam etmeyeceği düşünülürken, aksine serinin devam kararı ortaya çıktı.

Samsung, son dönemlerde yaşamış olduğu Note 7 faciasının ardından her ne kadar üretiminin devam etmeyeği konuşulsa da yeni bir adım gelişti. Note 7'deki tüm zedelenmeler sonucunda Note 7 serisi son bulurken Samsung, S Plus modeliyle karşımıza gelebilir.

Fakat önceki günlerde Samsung'un Note 7 satın alan kullanıcılara Galaxy S8 vermeyi planladığı duyulmuştu. Şirketten gelen detaylı bilgiler doğrultusunda değişim direkt olarak Note 8'de olması söz konusu. Böylelikle anlaşılan o ki, Note serisi devam ediyor.

Tahminler sonucunda 2017'nin yaz aylarına doğru gelişen tüm aksilik ve güven sarsıntılarının yanı sıra Galaxy Note 8 modelini kullanıcıara sunmak adına piyasaya sürecek. Genel olarak nasıl bir izlenim yaratacağı merak konusu olan yeni serinin ne şekilde bir satış göstereceği akıllarda soru işareti oldu.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.