Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo İçin Tarih Verdi!

Kullanıcılar Android 8.0 Oreo güncellemesinin geleceği tarihi dört gözle bekliyordu. Samsung Türkiye, Android 8.0 için tarih verdi..

Hatırlayacağınzız üzere Google, 2 ay önce Android 8.0 Oreo güncellemesini ilk etapta kendi cihazları için yayınlamıştı. Tamda bu noktada Android telefon üreticileri de mevcut güncellemeyi kendi telefonlarına sunmak için çalışmalara başladı. Her zaman olduğu gibi ilk adım Sony cephesinden geldi. Sony, en üst modellerine Android Oreo güncellemesini yayınlamıştı.

Şimdi ise Samsung cephesinden iyi haber geldi. Samsung Türkiye, Android 8.0 Oreo güncellemesi için bugün bir yayınlanma tarihi verdi. Samsung Türkiye'nin tahmini verdiği tarihe göre yeni güncelleme 2018 yılının başlarında sunulacak. Samsung'un en tepe modelleri olan Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 modelleri ilk etapta güncellemeden nasibini alacak.

Peki başka hangi modeller Android 8.0 Oreo güncellemesini alacak?

Android 8.0 güncellemesini; Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7 Active, Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy A3 (2017), Galaxy J7 (2017), Galaxy J5 (2017), Galaxy Note FE, Galaxy Tab S3, Galaxy C9 Pro, Galaxy C7 Pro ve Galaxy J7 Prime modelleri alacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.