Samsung Ülkemiz İçin Galaxy Note 7 Geri İade Ödemesi Yapmıyor!

Samsung, söz verdiği halde Note 7 para iadesi yapmıyor. Peki ödemeyi neden yapmadı? Fazlası haberimizde...

Gündemi bir hayli meşgul eden Galaxy Note 7 patlamalarına çözüm bulamayan Samsung, tüm Note 7'lerin geri iadesini istemişti. Böylelikle kullanıcılar Galaxy S7/S7 Edge seçimleri ile değişim hakkı sunulmuştu.

Fakat son günlerde birçok Note 7 kullanıcısı, cihazı iade etmelerine rağmen ödemenin yapılmadığını belirtti. Tahminimizce yoğunluk nedeniyle aksayan ödemelerin, herhangi bir para ödemesinin yapılmaması kullanıcılar için sorun olmaya başladı.

Samsung Türkiye, değişim yerine iade isteyen kullanıcılarına söz verdiği tarihlerin geçmesine rağmen halen para iadesi yapmayan Samsung'a durum bildirildi. Bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir yanıt gelecek...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.