Samsung'un Pembe Renkli Yeni Telefonu Yolda!

Samsung amiral gemisi Galaxy S8'den önce yepyeni telefonunu piyasaya sunacak. İşte detaylar...

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Note 7'de yaşanan olaylardan hemen sonra çalışmalara başladığı amiral gemisi Galaxy S8'den önce yepyeni pembe renkli telefonunu tanıtıcak.

Samsung, Galaxy S7/7 Edge için çıkardığı Note 7 rengi olan maviyi dahil eden firma, bu defa başka bir telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak. Weibo sitesi üzerinden görüntülen cihazın bugün tanıtılması bekeniyor.

Tahminler doğrultusunda Samsung’un yeni pembe renkli telefonunun Galaxy S7 ve S7 Edge modelleriyle beraber sunulacağı yönünde. Bir başka tahmin ise telefonun bu modeller dışında başka bir telefon şeklinde geleceği şeklinde.

Pembe renkli telefonun hangi özelliklere sahip olacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Bakalım Samsung, Note 7 kalıntılarının izini tamamen silip, kullanıcıların gönlünde yine taht kuracak mı hep birlikte göreceğiz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.