Samsung'un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy J1 Mini Prime Satışa Sunuldu!

Samsung'un 4 inç ekranlı yeni akıllı telefonu Galaxy J1 Mini Prime satışa sunuldu. Peki bu mini telefonun özellikleri arasında neler var?

Samsung sessiz sedasız bir şekilde, tahmin edilemeyecek bir ekran ile yeni akıllı telefonu Galaxy J1 Mini Prime'i kullanıcıların beğenisine sundu. Amazon ve eBay tanıtım desteğinin olmadan, oldukça iyi özelliklere sahip 4 inçlik ekranı ile Galaxy J1 Mini Prime J106B model numarasıyla piyasadaki yerini almaya başladı.

Samsung Galaxy J1 Mini Prime Teknik Özellikleri!

- 233ppi yoğunlukta olan 4-inç TFT ekran

- 480 x 800 piksel çözünürlük

- 4 çekirdekli 1.2 GHz hızında Spreadtrum SC9830 işlemci

- 1 GB RAM

- 1500 mAh pil gücü

- 8 GB dahili hafıza

- microSD kart desteği

- VGA ön kamera

- LED flaşlı 5 MP arka kamera

Peki Galaxy J1 Mini Prime'in Fiyatı Ne Kadar?

Küçük yapısıyla Samsung'u maziye götüren akıllı telefonu Galaxy J1 Mini Prime'ın Amazon'daki fiyatı 89.90 Dolar iken, eBay üzerindeki etiket fiyatı 86.99 Dolar olarak satılıyor. Çift SIM desteği sunan telefon, ABD’de satışa sunuldu ve bazı operatörlerle uyumlu. Samsung, yeni akıllı telefonunda küçük boyutlu olmasına rağmen etkileyici özellikler bulundurmayı ihmal etmiş olabilir fakat kompakt telefon olarak iyi iş görebilir.

Sizler Samsung'un Yeni Akıllı Telefonu Galaxy J1 Mini Prime Özelliklerini Nasıl Buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.