Satışa Sunulmayan iPhone X'i Kullanıyor!

Büyük bir heyecanla beklenen ve 3 Kasım tarihinde satışa sunulacak gözde telefon iPhone X, çalışır bir şekilde vLog'da görüntülendi..

Fiyatı ile gündemden düşmeyen Apple'ın yeni göz bebeği akıllı telefonu iPhone X ile ilgili yeni bilgilerin gelmesinin yanı sıra cihaz çalışır bir halde görüntülendi. Brooke Amelia Pterson adlı bir YouTube kanalı bugün herkesin dikkatini çekecek bir vLog paylaştı.

Amelia Peterson'ın paylaştığı videoda, 3 Kasım'da satışa sunulacak olan iPhone X son dakikalarda sürpriz bir şekilde karşımıza çıkıyor. Henüz resmi olarak satışa sunulmayan iPhone X, Amelia Peterson tarafından kullanılıyordu. Herkesin şok olduğu bu görüntülerin sonrasında kafalarda bazı soru işaretleri yer almaya başladı. Peterson, iPhone X'i nasıl ve nereden temin etmişti?

Şuan için iPhone X'in ne şekilde temin edildiği hakkında bilgi mevcut değil. Tümüyle kullanıcı arayüzünü gözler önüne seren iPhone X videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.