Selfie Çekerken Az Kalsın Canından Oluyordu!

Her geçen gün selfie merakı yüzünden farklı şeyler deneyen insanların sayısı çoğalıyor. Bazen korkunç sahnelerle karşılaşabiliyoruz. Merakın dozu arttıkça kamerlarda gelişiyor. Ve her defasında daha farklı bir selfie çekmek adına şekilden şekle bürünebiliyoruz. Ancak selfie çekimlerinde kazaların olduğu kadar can kayıpları da olabiliyor.

Önceki zamanlarda hayvanlarla sefie çekeyim derken canından olan insanlara şahit olmuştuk. Fakat bilinçli selfieler olduktan sonra bu olaylar durulmuştu. Bir süredir gerçekleşmeyen kazalardan sonra böylesi ilk defa görüldü. Bir selfie çekiminde hayvan saldırısı gerçekleşti diye haberler geldi.

Alex Gomez adlı bir vatandaş selfie çekmek için hayvanların saldırısına uğramış ve uzun bir süre boyunca duymamıştık. Son zamanlarda Hindistan'ın KuzeyBatısındaki Rajasthan eyaletinden uzaklaştırılan piton yılanı selfie çekmek isteyen adamı boynundan ısırdı. Kişinin durumunun iyi olduğu belirtildi ama daha büyük sonuçların da olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Peki Siz Ne Düşünüyorsunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.