Snapchat Gözlüğü Karaborsada!

Snapchat'in yeni gözlüğü Spetacles, piyasada satılmasının ardından tükenerek rekor kırmaya başladı. Gözlüğün fiyatı eBay'da dudak uçuklatıyor...

Geçtiğimiz günlerde Spetacles adını verdiği gözlüğü satışa sunan Snapchat, kullanıcıların mobil cihazlara bağlı kalmadan Snapchat uygulamasını kullanmasını sağlıyor. Böylelikle kolaylık sağlamış oluyor. Üzerindeki iki adet kameranın bulunduğu güneş gözlük görünümündeki Spetacles ile Snap çekebiliyor ve anında paylaımda bulunabiliyorsunuz.

Enteresan bir satış tekniği uygulayan Snapchat, yeni gözlüklerinin yerini sürekli olarak değiştiriyor. Şimdi ise Snapbot adını verdikleri satış noktalarında satıyor. Saatler içerisinde tükenen gözlüğün etiket fiyatı 129 $. Bulunması oldukça zorlaşan Spetacles, çok geçmeden eBay'da karaborsaya düştü. Karaborsadaki fiyatı 1.200 dolardan başlayıp, 3.000 dolara çıkan fiyatı ile eBay'da açık arttırmaya sunanlar bile oldu.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.