Snapchat Yeni Özelliklere Kavuştu!

Dünyanın en popüler uygulamalarından olan Snapchat, aldığı yeni güncelleme ile yepyeni özelliklere kavuştu. İşte Snapchat'in yeni özellikleri..

Snapchat, gün geçtikçe hem kullanıcı sayısını katlıyor hemde özellikle genç kesim tarafından sevilmesinden ötürü popülaritesini koruyor. Snapchat'i bir türlü elde edemeyen ve kopyala yapıştır cinsinden özellikleri alan Facebook'un bir hayli akıllıca hamleler sonrasında Snapchat, son zamanlarda kan kaybetmişti.

Snapchat'in Hikaye özelliğinin Instagram'da olmasının sonrasında dibe çöküş yaşayan platform, dim dik durabilmek adına yepyeni özelliklerle güncellendi. Bu yeni güncelleme ile istediğiniz arkadaşlarınızın Hikayesini izlemek, ona bir Snap göndermek ve diğer tüm seçenekler için sadece adının üstüne basılı tutmanız gerekiyor.

Aynı zamanda başka bir uygulamada iken, iOS paylaşım menüsüne takviye edilen Snapchat butonuyla vide ve görseli Snapchat hesabınızda paylaşmanız mümkün. Son olarakta Hayalet Modu özelliğiyle konum paylaşımının belli bir süreliğine kapatabiliyorsunuz.

Şuan için iOS kullanıcılarına yönelik olan bu güncelleme yakın zamanda Android platformunda da olacaktır. Yeni güncellemeye sahip olmak için App Store mağazına uğrayarak Snapchat uygulamasını güncelleyebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.