Snap'ler arasında Snapchat Reklam Gösterecek!

Son zamanlarda popüler sosyal ağ uygulaması Snapchat, gelirini katlamak adına reklam modeline başvurdu.

Değişik içeriği ile özellikle gençlerin ilgi odağı haline gelen ve hızlı içerik tüketimiyle çağımıza ayak uyduran pooüler sosyal ağ uygulaması Snapchat, Instagram'ın "Hikayeler" özelliğinden dolayı büyük bir düşüş yaşamaya başlamıştı. Fakat bu anlık paylaşım değişikliğinden geride kalmak istemeyen Snapchat, kullanıcılarına snap'ler arasında reklam gösterecek.

Snapchat'in genel formatını bozmayacak şekilde kişilerin hikayelerine göz atarken reklamlarla karşılaşacak.

Bu sayede gelirlerinin katlanmasını bekleyen Snapchat, pozitif etkilerinin yanı sıra negatif etki bırakması da söz konusu. özellikle halka açılmayı planlayan Snap Inc. şirketi gelirlerini arttırarak potansiyelini iyi bir şekilde kullanacak. Snapchat reklamlarının yayınlanacak yeni bir güncellemeyle platforma dahil edilmesi bekleniyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.