Sony Xperia X Performance Android 7.0 Nougat İle Buluştu!

Sony, bir süredir üzerinde çalıştığı akıllı telefonu Xperia X Performance için Android 7.0 Nougat müjdesini verdi.

Şık tasarım ve özellikleriyle göze hitap eden başarılı telefon markası Sony, uzun zamandır beta sürecinde olan akıllı telefonu Xperia X Performance için Android 7.0 güncellemesini bugün itibariyle yayınladı. Güncelleme şuan Türkiye'de kullanılmıyor. Fakat Rusya, Avustralya ve Latin Amerika'da yayınlanarak kullanıma sunuldu.

Ülke genelinde kısa sürede yayınlanmasını beklediğimiz güncelleme şimdiden Sony kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı. Android'in son güncellemesi Sony için oldukça önemli. Nedeni ise Xperia X Performance, Android 7.0 güncellemesi alan ilk Sony modeli olarak kendi bünyesinde büyük bir yere sahip olmasıdır. Peki Sony'in hangi modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek? İşte cevabı...

Android 7.0 Güncellemesini Alacak Modeller!

Sony'in Xperia X Performance'dan sonra Xperia XZ, Xperia X, Xperia X Compact, Xperia Z5 (tüm versiyonlar), Xperia Z3+, Xperia Z4 Tablet, Xperia XA ve Xperia XA Ultra gibi modeller son sürümden nasibini alacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.