Sony Xperia XZ Premium İçin Müjdeli Haber!

Sony'nin şimdiki amiral gemisi cihazı Sony Xperia XZ Premium Temmuz güvenlik düzeltme eki alıyor. İşte ayrıntılar..

Sony Xperia XZ Premium, muhteşem bir tasarım ve Snapdragon 835, Qualcomm'un en üst düzey akıllı telefon SoC'si ile tamamlandı. Aynı zamanda Google'ın en yeni Android sürümü olan Android 7.1.1'i çalıştırıyor ve şimdi yeni bir güvenlik düzeltme paketi alıyor.

Xperia XZ Premium şimdi Android için Temmuz güvenlik düzeltme ekini alıyor. 45.0.A.7.90 numaralı yapı numarasıyla birlikte gelir ve Android işletim sisteminde çeşitli güvenlik sorunlar düzeliyor.

Güncelleme 320 MB boyutunda olduğundan, indirmeden önce sabit Wi-Fi ağına bağlanmanızı öneririz. Ayrıca, güncellemenin yüklenmesi için yeterli pilinizin kaldığından veya cihazınızı bir şarj cihazına bağladığınızdan emin olun.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.