Spotify'den Eski ABD Başkanı Barack Obama'ya İş Teklifi!

ABD Başkanı olan Barack Obama, koltuğunu Donald Trump'a devretmesinin sonrasında Spotify eski başkana iş teklifi sundu. İşte tüm detaylar...

Amerika Birleşik Devletleri'nde 8 yıldır başkanlık yapan Barack Obama, yerini Trump'a devrediyor. Koca 8 senenin ardından başkanlığı bırakacak olan Obama için Spotify başka bir başkanlık teklifi sundu. Spotify'in CEO'su ve kurucusu olan Daniel Ek, bizzat kendi Twitter hesabından Barack Obama'ya "Çalma Listeleri Başkanı" görevi için teklifte bulundu.

Yalnızca Barack Obama için düşünülen bu görev için iş ilanı bile çıkartılmış. Spotify'in Obama'yı tercih etmesindeki nedeni tabi ki var. Firma, başkanlık için bazı özelliklere dikkat ediyor. Bunlar içerisinde; "Saygın bir halkı 8 yıl yönetmek", "Nobel barış ödülü kazanmış olmak", "Tüm zamanların en iyi konuşmacılarından biri olmak" gibi.

İş ilanında bulunan özellikler ile Obama'yı yücelten Spotify'in iş teklifi nasıl değerlendirelecek açıkçası merak ediyorum.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.