Steam'in Black Friday İndirimi Başladı Sakın Kaçırmayın!

Merakla beklenen Steam'in gözde etkinliği Black Friday indirimi resmi olarak başladı.

Oyun pazarında önem arz eden etkinliklerin başında gelen Black Friday (Kara Cuma) indirimleri dört gözle bekleniyordu. Nihayet Steam'da indirim başladı. Son dönemlerde yükselen video oyun fiyatları ile birlikte, her yıl gerçekleşen indirim etkinlikleri de bu denli önem kazanmaya devam ediyor.

Yakından takip edilen oyunların başında hiç şüphesiz Black Friday geliyor. TSİ 20:50'de resmen başlayan indirim, aynı zamanda Steam Sonbahar İndirimleri olarak da geçmekte. Peki indirim kaç gün sürecek diyorsanız hemen cevabını verelim. Black Friday indirimi tam 6 gün sürecek.

29 Kasım'a kadar sürecek oyunun indiriminden faydalanmak için zamanınız yoksa veya kaçırabilirim diyorsanız hiç üzülmeyin. Bu tarz benzer bir sonraki Steam indirimi olan ''Kış İndirimleri'', 22 Aralık'ta gerçekleşecek. Quantum Break, Saints Row IV, The Elder Scrolls: Tamriel Unlimited, Don't Starve Together ve daha pek çok oyun, %75'e kadar çıkan ciddi indirimlere girmiş durumda.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.