Super Mario Maker 3DS'nin Videosu Yayınlandı!

Önümüzdeki ay Nintendo 3DS'ye gelmesi beklenen Super Mario Maker 3DS için bir video yayınlandı...

Geçtiğimiz yıllarda Wii U için çıkış yapan Super Mario Maker oyunu oldukça ses getirdi. Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World ve New Super Mario Bros. U oyunlarını baz alan Super Mario Maker'da; oyunun bölümlerini oluşturup, paylaşabilir ve hatta diğer oyuncuların süprizlerle dolu bölümlerini oynamanız mümkün.

Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızın bölümlerini indirmeniz. 2 Aralık'ta Nintendo 3DS'ye gelmesi beklenen Super Mario Maker 3DS için bir video paylaşıldı. Paylaşılan video'da Super Mario Maker'ın 3DS sürümünde hangi opsiyonların ne işe yaradığını ve oyunun el konsolunda nasıl görüneceğini anlatıyor.


Siz Super Mario Maker 3DS'yi nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.