Super Mario Run Türkiye App Store'unda Göründü!

Nintendo'nun koşu tarzındaki efsane oyunu Super Mario Run, Türkiye App Store'unda göründü. Oyunun çıkış tarihinden haberdar olmak için bildir seçeneğini kullanabilirsiniz

Apple'ın yeni gözde telefonu iPhone 7 etkinliğinde sahneye çıkan Nintendo'nun muhteşem isimlerinden olan Shigeru Miyamoto, iOS için Super Mario Run isimli oyunu duyurmuştu. Etkinliğin bitiminde Amerika App Store'unda bildir alternatifi ile karşımıza çıktı. Böylelikle bildir özelliği sayesinde kullanıcılar, Super Mario Run çıktığı gibi bilginiz oluyor.

Devleşen oyunların hala Türkiye App Store'unda bulunmaması akıllarda acaba ülkemize sunulmayacak sorularına yer vermişti. Fakat bugün sürpriz bir şekilde Super Mario Run, Türkiye App Store'undakini yerini alarak oyun severleri bir hayli mutlu etti.

Türkiye oyun mağazasında bildir seçeneğine tıkladığınız takdirde Super Mario Run'ı çıkar çıkmaz indirme imkanına sahip olabileceksiniz. 15 Aralık tarhinde iOS platformuna sunulması beklenen Super Mario Run, ne yazık ki Android şimdlik piyasalarda olmayacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.