Super Mario Run, Yeniden App Store'da!

Nintendo'nun sevilen oyunu Super Mario Run, bugünün başlarında App Store'da çekilmişti. Şimdi ise yeniden App Store'da indirilmek için hazır...

Kısa bir süre yok olan Super Mario Run artık App Store'da. Daha önce Nintendo'nun ilk büyük akıllı telefon oyununun Apple'ın mağazasından çekildiğini bildirmiştik. Nintendo tarafından geçici olarak kaldırılmasının nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Süper Mario Run'un iOS güncelleme geçmişi yine de iki yeni versiyona işaret ediyor. Yazılımın 3.0.2 ve günümüzün 3.0.3 güncelleme durumu "hata düzeltmeleri" yapıldı.

Nintendo'nun mali kazanç raporunda şirket, oyunun iOS ve Android üzerinden yaklaşık 150 milyon kez indirildiğini söyledi. Bu arada, hâlâ Google Play Store aracılığıyla indirilebilir.

Ocak ayında Super Mario Run'un 78 milyon kez indirildiğini ve tam sürüm için yaklaşık yüzde beş ödeme yaparak dört milyona yaklaştığını açıkladı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.