Super Mario Run'a yeni güncelleme

Nintendo, Super Mario Run'u yeni bir karakter, mod ve dünya ile güncelleniyor.

Güncellemede, Remix 10 adında yeni bir mod tanıtılacak ve oyunun çeşitli kademelerindeki 10 bölümün arka arkaya birbirine rastgele ekleneceği ve gökkuşağı madalyalarının bulunduğu oyunculara ödül verileceği belirtildi. Çeşitli aşamaların tamamlanması, oyuncuların Prenses Daisy'yi kurtarmasına ve oyunun geri kalanında oyuncu olarak oynamasına izin verecek. Oyuncular ayrıca dokuz yeni seviyeye, düşmana ve ek oyun mekaniğine sahip olan World Star adlı yeni bir dünyanın kilidini açabilecek.

Polygon , diğer bazı küçük güncellemelerin bulunduğunu belirtti: oyuncular Mushroom Krallık'ına koyacakları yeni malzemeler alabilir ve oynarken kendi müziklerini dinleyebilir; oynamaları sırasında karakterler kulaklık takar. Nintendo ayrıca 29 Eylül'den 12 Ekim'e kadar geçici olarak fiyatı yarı yarıya kesiyor.

Peki siz Super Mario Run oynuyor musunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.