Telegram Yeni Özellikleyle Bomba Gibi Geldi

Gözde mesajlaşma uygulaması olan Telegram yeni güncellemenin yanı sıra GIF oluşturma, yeni çıkartmaların bulunuğu, Fotoğraf, selfie maskeleri son olarak da metin ve çizim desteğiyle yeni fotoğraf editörü 2.0 özelliğini getiriyor.

Kullanıcıların kullanırken keyif alacağı video kaydı ve GIF oluşturabileceği paylaşımlara zemin hazırlıyor. Güncelleme de dikkat çeken bir ayrı özellik ise Snapchat gibi selfie maskeleri ile kullancılara farklı yüz seçenekleri sunuyor.

Bununla beraber fotoğraflarınızda düzenleme yapabilir metin ve çizimler ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel çıkartmaların da olduğu güncellemeyi sizleri bekliyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.