Tinder'dan Sevgili Kolaylığı!

Tinder, elinizle yapacağınız tek bir kaydırma hareketiyle sevgili bulma kolaylığı sağlıyor. Yeni oluşturulan algoritmasıyla Tinder'ı çok seveceksiniz.

İlk izlenim, ilk etkileşim hayatın nerdeyse her lanında büyük bir öenme sahip olmuştur. Fakat bu önem Tinder'da daha bir değerli. Bu uygulamada bir arkadaş edinebilir veya sevgili bulma kolaylığına erişebilirsiniz.

Tabi ki bu noktada en önemli nokta görüntünüz oluyor. Seçeceğiniz tek bir resim bile sizler için büyük getiriler sağalayabiliyor. İşte tam da bu noktada Tinder, partner kolaylığı sağlayacak bir algoritma güncellemesi geliştirdi.

Tinder'ın yeni algoritma güncellemesi sayesinde uygulamaya yükleme yaptığınız resimler arasında en çok eşletirme olacak şekilde bir sıralama gerçekleştiriliyor. Yani sizin belirlediğiniz bir resim yerine Tinder alternatif seçenekleriyle, partnet bulma kolaylığına ulaştırıyor.

Yapacağı yönlendirmeler doğrultusunda etkili bir çalışma olacak gibi. Uygulamanın test gruplarının denemiş olduğu eşleşmelerde %12'lik bir artış görülüyor. Eğer sizler de Tinder'ı bu yeni algoritmasından faydalanmak istiyorsanız Ayarlar kısmından Akıllı fotoğraf seçeneğini aktif ederek uygulamaya dahil olabilirsiniz. Ancak bunun için Tinder'ın yeni güncellemesini indirmiş olduğunuza dikkat edin.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.