TP-Link Neffos C5 Max'ın Özellikleri ve Fiyatı!

Önceki aylarda ilk telefonunu Türkiye'de piyasaya süren TP-LINK şimdilerde ise Neffos C5 serisine ait üst modelini görücüye çıkardı.

Kısa bir süre sonra Türkiye'de satışa sunulması beklenen Neffos C5 Max, içerisinde sekiz çekirdekli 64-bit işlemciyi, 2 GB RAM’i ve Full HD çözünürlüklü 5,5 inç ekranı bünyesinde barındırıyor.Özelliklerinin içerisinde çift SIM kart destekli olmasıyla beraber aynı zamanda 16 GB dahili hafızası bulunuyor. Uygun fiyata güzel akıllı bir telefon isteyenler için biçilmiş kaftan. Cihaz tamamen stabil çalıştığından dolayı gerekli özellikleri de yanında getiriyor. Fiyat olarak çok yüksek bir mevla olmayacağı tahmin edilen cihaz 849 TL ile sizlerle buluşuyor. O kadar bütçem yok diyenler için ise Neffos C5'e göz atmalarını öneririm.

Neffos C5 Max Özellikleri
13 MP Arka Kamera
F2.0 Açıklık
Çift Led Flaş
5 MP Ön Kamera
85° Geniş Açı
2 GB RAM
8 çekirdek
64 bit
16 GB ROM

Sizlerde orta düzeyde bir telefon almak istiyorsanız Neffos C5 Max'ı gözden geçirebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.