Turkcell Salla Kazan Kampanyası İle Hediyeler Kazanın!

Turkcell, kullanıcılarına özel bedava 10 GB'lık hediye internet kampanyası düzenledi. Aynı zamanda birçok paketin ve sürprizlerin bulunduğu kampanyayı sakın kaçırmayın!

Turkcell, geçtiğimiz haftalarda TV ekranlarında yeni yüzleriyle tanıttığı Emocan adlı reklamının duyurusunu yaptı. Hesabım uygulaması üzerinden "Salla Kazan" kampanyası kapsamında aylık 10 GB hediye internet ve birçok sürpriz sunuyor. Yalnızca Turkcell aboneleri için geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, mobil Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Haftanın her Pazartesi günü saat 09:00'da yenilenecek olan ve Pazar günü 23:50'ye kadar geçerli olacak kampanyada, haftalık periyotlar içerisinde pekçok hediye mevcut. Sizlerde Turkcell abonesiyseniz kaçırmamanız gereken bu fırsatı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kampanya süresi 2 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. Sakın kaçırmayın...

Turkcell Emocan Kampanyasından Kazanacaklarınızı Sizler İçin Sıraladık:

- Haftalık her yöne 100/500/1000/10.000dk bedava konuşma paketi

- Haftalık 1/2/4/10GB bedava internet paketi

- Haftalık 1GB bedava internet paketi

- Haftalık her yöne 1.000 SMS hakkı

- Haftalık sadece Turkcell içi 1.000dk konuşma paketi

- Günlük 100dk her yöne konuşma paketi

- Günlük 1GB bedava internet

- Aylık sadece Turkcell içi 10.000dk bedava konuşma paketi

- Aylık 10GB bedava internet paketi

- Aylık Turkcell TV+ hakkı

- Aylık Fizy hakkı

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buradaki bağlantıyı tıklayınız...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.