Twitter Yeniliğe Doymuyor!

Twitter, mobil platformu için yeni özelliğini sundu. Bundan sonra her Tweet cevabı anasayfada görüntülenecek. İşte detaylar...

Monoton yapıya sahip olmayan Twitter, yenilik eklemeye kaldığı yerden devam ediyor. Bu sabah OTA üzerinden sunulan güncelleme ile Tweet cevaplama sayılarını anasayfada görüneceğini duyurdu.

iOS ve Android platformlarındaki uygulamalarda, attığımız Tweet'lerin ne kadar beğeni aldığını ve ne kadar ReTweet yapıldığını Tweet'in alt kısmında yer alan simgelerde görebiliyorduk.Yeni güncelleme ile beraber bu durum geride kalmış oluyor. Cevapları görmek için Tweet'i açma çabalarımıza gerek kalmıyacak.

Sabahın erken saatlerinde OTA üzerinden sunduğu güncelleme ile bu sıkıntı nihayet giderildi. Hiçbir zahmete girmeden, Tweet'leri açmak zorunda kalmadan kaç kişi tarafından görüntülendiğini kolaylıkla görebileceksiniz. Bu özellik şimdilik iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. İlerleyen saatlerde bu özelliğin Android kullanıcılarına da sunulacağını tahmin ediyoruz.


zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.