Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!

Ücretsiz olarak Far Cry oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise ücretsiz olarak oyuna nasıl sahip olmanız gerektiğini haberimizde öğrenebilirsiniz..

Ubisoft'un beğenilen oyunu Far Cry 3: Blood Dragon oyunu ücretsiz olmaya hazırlanıyor. 30. yılına özel olarak Haziran ayından bu zamana popüler ve sevilen oyunlarını ücretsiz hale getiren Ubisoft, oyunseverler için ücretsiz oyun dağıtımına devam edecek. Geçtiğimiz ay Beyond Good and Evil oyununu ücretsiz olarak sunmuştu.

Kasım ayına özel olarak, bir diğer beğeni alan oyunu Far Cry 3: Blood Dragon'da asıl oyuncumuz Sargent Rex Colt ile Sayborg adı verilen orduya karşı savaşıyor. Fantastik neon renkleri ile donatılmış oyun FPS deneyimi yaşatıyor.

Sizlerde Ubisoft'un 30. yılına özel oyun fuarından ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Uplay İndirmek İçin Tıklayınız.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.