Ubisoft'un Oyun Bonkörlüğü!

Ubisoft, bilgisayaralar için ücretsiz oyun dağıtımına devam ediyor. Oyun severlerin çok beğenerek oynadığı Beyond Good & Evil ücretsiz olmaya geliyor.


Geçtiğimiz günlerde Ubisoft 30. yılını kutlamak adına birçok oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başlamıştı. Kullanıcıların severek oynadığı oyunları hiçbir ödemede gerçekleştirmeden ücretsiz oynama fırsatı sunuyor. Şimdi ise Beyond Good & Evil ücretsiz olarak karşınızda.

Beyond Good & Evil oyununa ücretsiz olarak oynamak isteyenlerin öncelikle Uplay üyeliğine sahip olmanız gerekmekte. Şuan Uplay'da yarış oyunu olan The Crew ücretsiz olarak mevcut. 12 Ekim tarihinde keyifle oynayacağınız Beyond Good & Evil ücretsiz olacak.

Ubisoft'un ücretsiz oyun Dünyasından yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayarak Uplay uygulamasını bilgisayarınıza yükleme yapabilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.