Unicode 10 ile Türbanlı Kadın Emojisi Yolda!

Unicode 10 ile beraber gelmesi beklenen sakallı adam,türbanlı kadın, emziren kadın, vampir emojileri sızdırıldı. Yeni emojilerin görünümü haberimizde...

İletişimde birden fazla ifadeyi kullanarak tek emojide kendinizi ifade etmenizin yeterli olmasını sağlayan Global bir dil olmasını sağlamakta. İşte Unicode bu dili geliştirmek için hız kesmeden yoluna devam ediyor. Unicode 10'da yer alan emojilerin alanı gittikçe genişlemekte ve kullanıcılar artık günlük hayatlarında emoji kullanarak kendilerini ifade ediyor.

Unicode 10 ile yen, emojiler geliyor. Unicode 10'da sakallı adam, türbanlı kadın, zebra, bebeğini emziren kadın, vampir, gülen gözlü adam, pasta, işaretle sus yapan adam ve ufo gibi emojilerde yerini alacak. Cihazların işletim sistemiyle gelecek olan güncellemeler ile kullanıma sunulacak olan emojiler iletişimi kolaylaştıracak.

Siz Unicode 10 emojilerini beğendiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.