Üst Düzey Performans Sağlayan OnePlus Pixel Ortaya Çıktı!

OnePlus'ın yeni performans canavarı telefonu OnePlus Pixel Geekbench testinde ortaya çıktı.

Yeni özellikleri ve fiyatı ile adından şimdiden söz ettiren OnePlus, yeni telefonu ile ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Snapdragon 821 işlemcisiyle çalışan OnePlus 3T adında bir modelini yakında tanıtması bekleniyordu. Tüketicilerinin gönüllerinde üst düzey özellikleri taht kuran OnePlus'ın yeni modeli oldukça merka edilmekteydi.

Beklenen oldu ve OnePlus'ın üst seviye özeliklere sahip gül goncası yeni akıllı telefonu Geekbench testinde kendine hayran bıraktı. Testte görüldüğü üzere oldukça başarılı özelliklere sahip telefon, hem tekli hemde çoklu çekirdek ile skor elde eden OnePlus Pixel'in işlemcisi hakkında net bir bilgi yok. cihaz 821 Snapdragon ile çalışacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda cihazda 6 GB RAM'e yer veriliyor ve cihaz Android 7.1 işletim sistemiyle kutudan çıkıyor.

Diğer özellikleri belirtilmemişte olsa, OnePlus Pixel'in temel olarak OnePlus 3'e benzer yapıda geleceği düşünülüyor. Daha iyileştirilmiş bir kamera ile gelmesi söz konusu olabilir. Küçük bir ihtimal dahi olsa OnePlus 3T'nin haricinde başka yeni akıllı bir telefonun sunumu da gerçekleşebilir.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.