Whatsapp Grup Konuşmalarına Yenilik Üzerine Yenilik

Whatsapp Grup konuşmalarına bir yeni özellik daha eklendi böylelikle diğer arkadaşlarınızı kolaylıkla gruba ekleyebilir ve medya paylaşımında bulunabilirsiniz.

Son zamanlarda güncellemeleri ile karşılaştığımız Whatsapp bu defa da grup konuşmalarına getirdiği bir yeni yenilik ile karşımızda. Özelliklerle beraber kendini de sürekli geliştiren bir Whatsapp bulunuyor.

Grup sohbetlerinde "Gruba link ile davet et" seçeneği sayesinde grubunuza başka kimseleri de dahil etmeniz mümkün.
Bu özellği kullanabilmeniz için öncelikle Android uygulamasındaki beta kullanıcıları için yayınlanan 2.16.281 sürüm güncellemesi ile grup sohbetlerinde yönetici olan kişiler, rehber listesinin en üst kısmında yer alan ‘Gruba link ile davet et’ seçeneğini kullanarak ekleme yapabilecek.

Bunun dışında bir başka özellik olan "Çabuk İlet" özelliği ile başka bir kullanıcıya medya içeriklerini veya konuşma kayıtlarını yollamanız mümkün hale gelecek. Özellikleri kullanabilmeniz için son güncellemeri yapmanız gerekiyor.

Bu Yeni Güncelleme ile İgili Ne Düşünüyorsunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.