Whatsapp'a Fotoğraf Düzenleme Özelliği!

Günümüzde neredeyse tüm cihazlarda bulunan anlık mesajlaşma uygulaması ıolan Whatsapp, fotoğraf düzenleme özelliği ile güncellendi.

Peki bu fotoğraf düzenleme özelliği neler sunuyor, göz atmaya ne dersiniz...

Bilindiği gibi Facebok üzerinden katılımda bulunan ve kısa bir süre diliminde hızla yaygınlaşan Whatsapp yeniliklere doymuyor. iO 10 ile beraber gelen AP'ler sayesinde Siri ile arama yapma veya mesaj gönderme özelliğini de ilave etti. Şimdiler de ise çok beğeneceğiniz fotoğraf düzenleme özelliğiyle karşımızda.

Whatsapp Yoluyla Fotoğraflarınızı Düzenleyin!

Mesajlaşma sırasında fotoğrafı yollamadan emojiler ekleyebilir, yazı veya çizim yapabileceksiniz.Tamamen Android kullanıcıların beğenisine sunulan özellik şimdiden beğeni topladı gibi. Sahip olduğu özellikler olarak Snapchat ile benzerlik gösterirken, Whatsapp'ın Snapchat hayranlığı da gözle görülür bir hal alıyor.

Fotoğraf düzenleme özelliğinin zamanla iOS kullanıcılarına da sunulması bekleniyor. Eğer sizler de Android'de Whatsapp kullanıma sahipseniz, uygulamayı güncelleyerek ullanmaya başlayabilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.