WhatsApp'a Güncelleme Geldi!

Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Android kullancılarına güncellemesiyle beraber yeni özellikler sunuyor...

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp geçen haftalarda Android kullanıcılarının da alacağı bir güncellemenin müjdesini vermişti. WhatsApp uygulaması ile gelen güncellemeler içerisinde GIF desteği ve fotoğraflar üzerinde çizim yapma özelliği en dikkat çekenler arasında. WhatsApp uygulamasında iPhone için dün bir güncelleme gerçekleşmişti. anfak yapılan güncellemede fotoğraf düzenleme video üzerinde çizin gibi yeniliker geldi fakat GIF desteği sunulmadı.

WhatsApp 2.16.12 sürümü ile gelen yenilikler devam ediyor. WhatsApp üzerinden fotoğraf ve videolarınızı düzenleyebilir üzerine yazı yazabileceğiniz gibi emoji ekleyebilirsiniz. Renk seçiçinin soluna sürükleyerek fırça kalınlığınızı veya yazı stilinizi değiştirebilirsiniz. Bu çizimlerinizi gerçekleştirirken iki ayrı fırçayıda kullanabilirsiniz:pikselleştirme fırçayı yada renk silici fırçayla devam edebilirsiniz. Grup yöneticileri bağlantı paylaşarak katılımcıları gruba davet edebilirler. Bunu yapabilmek için grup bilgisi ekranından Gruba davet bağlantısına tıklamanız yeterli olacak.

Siz WhatsApp'ın yeni güncellemesini nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.