Windows 10 Yapısı Herkese Açıldı!

Önceki günlerde Insider'lara sağlanan Windows 10 yapısı , kullanıcılara açık halde gelecek.

Microsoft, 14393.222 numaralı yapısını geçtiğimiz günlerde "Release Preview" ve "Slow" halkasındaki kullanıcılara dapıtmaya başladı. Bilgisayarlardan önce Insider'lara gelen yapı, Windows Central'a göre henüz Production kanalına sunulmuş değil.

Fakat dert edilecek bir durumun olmadığını söyleyebiliriz. Güncellemenin telefonlara ulaşması çok zaman almayacaktır. Önceden yayınlanan yapı ile pek bir farklılık göstermeyen değişikliklere gö atmaya ne dersiniz?

Yerel ve Push uyarılarında performans artışı, VPN, Clustering, HTTP indirmeleri, Windows Update Agent, Paylaşımlı sürücüler, İnternet Explorer ve son olarak Hyper-V platformundaki üst seviye güvenilirlik aynı zaman da Store'dan oyun indirmeniz kolaylaşacak ve güncellemeleri sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Yöneteci haklarına ait komut satırla ile sürücü eşleştirmeleri bazen çalışmıyordu.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.