Xiaomi 5C'nin Canlı Görüntüleri Deşifre Edildi!

Xiaomi 5C'nin görselleri sızdırıldı. Hangi Özellikler ile geleceği ve tüm detaylar haberimizde.

Çinli akıllı telefon ürericisi Xiaomi, iki hafta öncesi yeni telefonu Xiaomi 5C'nin geleceğini ilan etmişti. Gelen bilgilere göre bu yıl içerisinde bir akıllı telefonunu daha piyasaya sürmesi bekleniyor.

Xiaomi 5C'nin Canlı Görüntüleri!

Çinli blog Anzhuo, Xiaomi 5C’ye ait olduğu iddia edilen görüntüleri yayınladı. Şuana kadar gelen bilgilere göre Xiaomi 5C, şirketin geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Xiaomi 5S’in biraz daha düşük modeli olarak kullanıcılarıyla buluşacak. Cihazın fiyatının ise 250 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Sızdırılan bilgiler ışığında Xiaomi 5C, 8-çekirdekli 2.2 GHz işlemci, 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı gibi özelliklerle gelecek.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.