Xiaomi Mi Mix'in Beyaz Renkli Versiyonu Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi Mix'in beyaz renkli versiyonu sızdırıldı. Beyaz renk seçeneği ile dikkat çeken Xiaomi Mi Mix ne zaman gelecek?

Çin'li telefon üreticisi Xiaomi, başarılı telefon üretimiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Gerek yazılımsal gerekse tarasım açısından zenginlik içerisinde sunmuş olduğu telefonlar kullanıcılar tarafından bir hayli beğenildi. Geçtiğimiz ay tanıttığı neredeyse çerçevesiz olarak kabul edeceğimiz ekranı ile tanıtılan akıllı telefonu Mi Mix'in yeni renk seçeneği hazırlanıyor.

Bildiğiniz üzere Çin'li firma Ekim ayında yalnızca siyah renk versiyonu ile tanıtılmıştı. Beyaz renk seçeneği ile sunulması beklenen telefonun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat söylentiler telefonun tanıtımının yakın olduğunu gösteriyor. Umarız bu defa sınırlı sayıda ve satış alanı sadece Çin ile sınırlı kalmaz.

Xiaomi Mi Mix Özellikleri

- 6.4 inç büyüklüğünde ekran

- 2.35 GHz hızında çalışan Snapdragon 821 yonga seti

- 128 GB sürümünde 4 GB LPDDR4 RAM

- 256 GB sürümünde 6 GB LPDDR4 RAM

- Hızlı şarj 3.0 derstekli 4.400 mAh kapasiteli batarya

- 24 Bit müzik deneyim desteğine

- 16 Megapiksel çözünürlüğünde PDAF arka kamera

- 5 Megapiksel çözünürlüğünde PDAF ön kamera

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.