Xiaomi Redmi 4'ün Görüntüleri Sızdırıldı!

Xiaomi Redmi 4 özellikleri ve renk seçenekleri sızdırıldı...

Xiaomi Çin'in FCC ile eş değer olan TENAA'dan sertifika aldı. Telefonun kod numarası 2016060 olan Çin'li Telekom Tianyi web sitesindeki listedeki yerini aldı. Sızdırılan bilgilere göre ortalıkta gezen Xiaomi Redmi 4'ten başkası olamazdı.

İsminden sıkça söz ettiren Xiaomi Redmi 4'ün özellikleri: Sekiz çekirdekli Snapdragon işlemci 5 inç FHD ekranın yanı sıra selfie kamerası 5 megapiksel arka kapağındaki kamerası ise 13 megapiksel olacak. Telefon her bakımdan canlı görüntülere Tianyi tarafından listelendi.

Redmi 4'ün 4.000mAh Lityum bataryası ve 3G RAM ve 32GB depolama alanı ile beraber altın, gri ve gümüş renkleri yer alacak. Redmi 4'ün ne zaman çıkış yapacağı bilinmesede önümüzdeki ay tanıtımını yapması bekleniyor.

Siz Redmi 4'ün renk seçeneklerini nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.