Xiaomi'den Gelen Net Açıklama!

Xiaomi, yeni akıllı telefonu hakkında söylentilerin asılsız olduğunu yaptığı açıklamada dile getirdi.

Çin'li telefon üreticisi Xiaomi, Mi MIX Nano modelinin gerçekliği bulunmayan bir söylemden ibaret olduğunu resmen duyurdu. Geçtiğimiz günlerde yeni bir telefon üzerinde çalışmalara başlatıldığının sinyalleri verilmişti. Fakat firma, bu konu ile ilgili sessizliği koruyarak herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Gelmesi beklenen yeni telefonun çerçevesiz ekrana sahip olan Mi MIX’in biraz daha küçük bir modeli olacağı söylenmişti.

6.4 inch’lik büyük bir ekrana sahip olan Mi MIX’in, 5.5 inch’lik ekrana sahip olacağı söylenen "Mi MIX Nano" adlı bir modelinin geleceğininin duyurusunu yapmak tabi ki bizleri de sevindirmişti. Ancak Xiaomi, bugün yaptığı açıklamayla Mi MIX Nano olarak bilinen model hakkındaki haberlerin asılsız olduğunu duyurdu.

Firmanın pazarlama müdürü olan Zang Zhiyuan, Xiaomi’nin böyle bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmadığını duyurdu ve müşterilerinden umutlanmamalarını rica etti.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.