Xperia 2017 Modelleri Ortaya Çıktı!

Sony'in 2017 yılında piyasaya sürmesi beklenen Xperia telefonları Rusya'da ortaya çıktı. İşte yeni model Xperia modelleri..

Sony'in ses getiren telefonu Xperia Z serisinin son bulduğunu biliyorduk. Seriye X ile devam edeceğini duyuran Sony, 2016 yılında X serili başarılı telefonlara imza atmıştı. Sony, 2017 yılının ilk aylarında yeni seri üretimlerine devam edecek. Anlaşılan o ki, 2017 yılı telefon açlığının yaşanmadığı bir yıl olarak kaydedilecek.

2017 yılında tanıtılması beklenen iki model, Rus düzenleyici kurum Avrasya Ekonomik Komisyonu tarafından Xperia G3121 ve G3112 model numaralı iki telefonu kaydetti. Sony’nin Xperia E4 modeli G2014 model numarasına sahipti fakat numaralar pek tutmadığından dolayı serinin devamı gelmeyebilir. Aynı zamanda Xperi XA ise F311x model numarasına sahip ve telefonun numaraları uysa da harf kısmı uyumluluk göstermediği için gelmemesi söz konusu olabilir.

Şuan Xperia modelleri hakkında netlik kazanan bir bilginin olmadığını sadece tahminlerimizce önümüzdeki yılın başlarında düzenlenecek olan CES 2017 veya MWC 2017’de netlik kazanacaktır.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.