Yapılan Tek Bir Hata Twitter CEO'sunu Büyük Etkiledi!

Twitter CEO'su olan Jack Dorsey'in hesabı arka plana atıldı. Twitter'da meydana gelen hatanın sonucu CEO'yu etkilemesi büyük ses getirdi.!

Bugün tüm Türkiye enteresan bir olay ile karşı karşıya kaldı. Twitter'ın CEO'su olan Jack Dorsey'in hesabı askıya alındı. Jack Dorsey'i (@jack) takip etmek isteyen kullanıcılar "Görüntülemeye çalıştığınız hesap askıya alındı" hatası ile karşılaştı. Jack Dorsey bu hatanın ortaya çıkmasının ardından hemen Tweet atarak sorunun neden kaynaklandığını açıkladı.

Jack Dorsey,espirili bir üslup ile Twitter'ın ilk Tweet'i olan "just setting up my twttr…" Tweet'ini kullanarak" sadece Twitter ayarını yapıyorum.. Tekrar.. (hesap askıya alma bir iç hataydı)" Tweetini attı.

Twitter'ın bir temizlik yaptığı ve bu esnada Jack'in hesabının da yanlışlıkla askıya alındığı düşünülüyor. Jack'in hesabı hatanın düzeltilmesinin ardından tekrardan kullanıma açıldı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.