Yarış Oyunu Tutkunları İçin Asphalt Xtreme Yayınlandı!

Sizlerde yarış oyunu seviyorsanız, Gameloft'un yayınlamış olduğu Asphalt Xtreme tamda sizlere göre...

Android ve iOS platformunda oynanması üzerine Gameloft'un beğenilen serisi Asphalt, yeni oyunu Asphalt Xtreme geldi. Bir süre önce sevilen oyun serisi Asphalt için bir duyuru gelmişti. Yakın zamanda yeni oyun Asphalt Xtreme ile çıkış yapacağını açıklayan firma, oyun tutkunlarını bekletmeden bugün Asphalt Xtreme oyununu tanıttı. Oldukça ilgi çeken grafik çizimleri bir hayli beğenilecek gibi.

Off-Road türündeki yarış oyunu Asphalt Xtreme, 1.15 GB büyüklüğünde ücretsiz olara yayınlandı. Dikkat çeken yksek grafik detaylarından dolayı 1 GB'ın üstünde yer kaplıyor. Oyun içerisinde 35 farklı canavar makinesi ile karşılaşacaksınız. Oyun içerisinde 7 farklı off-road aracı, 5 oyun modu ve 400'ün üzerinde etkinlik yer alıyor.

Dllerseniz Asphalt Xtreme oyununun nasıl oynandığını aşağıdaki videoan izleyebilirsiniz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.