Yeni iPad Geliyor!

Apple'ın yeni iPad modelini önümüzdeki yılın ilk aylarında lansmanının yapılması bekleniyor...

Apple 2017 yılın başlarında gerçekleştireceği lansmanda iPad Pro ve iPad mini modellerininde lansmanını yapacağını bilmekteydik. Ancak son alınan bilgilere göre Apple'ın yeni iPAd modeli için daha farklı projelerinin olduğunu ve farklı bir sektörü de potföyüne ekleyeceği biliniyor.

Digitimes'ten alınan bilgiye göre; 9.7 ve 12.9 inç iPad Pro modelleri ile beraber 10.5 inç büyüklüğünde yeni bir iPad modeli daha gelmesi bekleniyor. Şirketin 10.5 inç iPad modeli ile eğitim ve işletme sektörüne yönelmesi iddia ediliyor. Apple'ın 105 inçlik iPad modelinin A10X işlemci ile geleceği sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Digitimes'ın tahminlerine göre 10.5 inçlik iPad Pro'nun sevkiyatının 2017 yılının ilk çeyreğinde 2 milyon adet ve sene boyunca ise 5 veya 6 milyon adet olması bekleniyor.

Siz Apple'ın iPad Pro modelini nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.